CIHLY od sklepa až po střechu

Tepelné izolace ISOVER

Nabídka tepelných, zvukových a protipožárních izolací

Pro zateplení šikmé střechy pro zabránění únikům tepla během zimních měsíců Vám nabízíme k dodání: Tepelné izolace Isover UNIROL PROFI, Isover AKU. Isover UNI, Isover ROLLINO, Iasover DOMO,Isover DOMO Comfort, Isover MERINO, Isover ORSET, Isover ORSIK.

Zaslat poptávku

Tepelné izolace pro zateplení provětrávané fasády

Pro zateplení provětrané fasády - rychlá výstavba, suché procesy a jednoduchá montáž,lze provádět i v zimních měsících - Vám nabízíme k dodání: Isover FASSIL, Isover FASSIL NT, Isover HARDSIL,Isover UNI. Pro zateplení kontaktní fasády-lepí se na obvodovou stěnu, mechanicky kotví a dále se omítají tenkovrstvou probarvenou omítkou.Nejčastěji se používá u zděných budov,ale lze aplikovat u moderních dřevostaveb- vám nabízíme k dodání: Isover TF, Isover NF 333

Pro zateplení stropu pod nevytápěným prostorem

Nabízíme Vám k dodání : Isover UNIROL PROFI, Isover UNI, Isover ROLLINO, Isover DOMO, Isover MERINO, Isover ORSET,Isover ORSIK, Isover ORSTROP, Isover RIO. minimální tlouštka 200 mm.

Pro zateplení podlahy na terenu

Tepelne izolace OSOVER

Nabízíme Vám k dodání: Styrodur 4000 CS, Styrodur 3035 CS a Styrodur 5000 CS. Pro akustické izolace vnitřních podlah - doporučená tlouštka 25-40 mm- vám nabízíme k dodání : Isover TANGO, Isover TDPT, Isover N, Isover T-N, Orsil T-P.

Pro izolace příček

Nabízíme Vám k dodání : Isover FASSIL, Isover AKU, Isover UNI, Isover ORSET, Isover ORSIK, Isover PIANO.

Doprava zdarma při dodávkách nad 30 m3.

Nákup tepelné izolace je jednorázová investice. Optimální tepelnou izolací dosáhneme úsporu nákladů na vytápění po celou dobu životnosti domu.

Stříkané tepelné izolace

Měkké izolační pěny s otevřenou buněčnou strukturou jsou ideální pro použití v interiérech. Mají nízkou hustotu – cca 8-10 kg/m3. Jejich rozpínavou složkou je voda. Jsou vzduchotěsné a dokonale utěsňují každou spáru. Tyto vlastnosti z nich činí ideální pomocníky při zateplování podkroví. Vhodné jsou rovněž do příček a sendvičových konstrukcí. Mají výborné zvukově izolační vlastnosti. Zabraňují vzniku plísní a jsou zdravotně nezávadné.

Hlavní využití nástřikové izolace – izolační pěny

  • Zateplení a izolace střech a podkroví
  • Vzduchová bariéra
  • Komerční a rezidenční izolace stěn, stropů, podkroví a suterénů
  • Průmyslové izolace potrubí a nádrží, chladicích zařízení, mrazniček či klimatizovaných budov (např. sklady

Tvrdé pěny s uzavřenou buněčnou strukturou disponují velmi nízkým součinitelem tepelné vodivosti (λ) 0,02 (W / m K). Jejich uzavřená struktura buněk neumožňuje průnik vody a zabraňuje kondenzaci. Díky jejich hydroizolačním vlastnostem jsou vhodné i na izolaci plochých střech, při poloviční tloušťce oproti běžným izolačním systémům. Také jsou plně pochozí a svou přilnavostí a strukturou několikanásobně zpevňují konstrukci (používají se v konstrukci křídel letadel). Tyto materiály navíc vynikají absolutní zdravotní nezávadností, ekologičností a šetrností k životnímu prostředí.

tepelne-izolace256

Izolační pěna se střední hustotou 35 kg/m3

Využití: základy, obvodové pláště, podlahy, základové desky, stropy, krovy, chladírenské boxy, dodávky atd.

Izolační pěna s hustotou 53 kg/m3.

Využití: základy, podlahy, základové desky, stropy, ploché střechy atd..

Porovnání ceny tepelné izolace

Cena za pěnovou izolaci je sice mírně vyšší, než je tomu v případě levnějších izolantů, např. polystyrenu, ale použitím pěnové izolace získává klient celou řadu nesporných výhod, díky kterým se počáteční vyšší investice mnohonásobně vrátí.

První výhodou je samotný způsob zaizolování konstrukce. Vzhledem k tomu, že stříkaná izolační pěna dopadá na plochu jako tekutina a ihned se mění na pěnu, která 120-ti násobně expanduje, naprosto dokonale vyplní všechny prostupy, mezery a spáry, čehož pomocí polystyrenu nikdy nedosáhnete. Proto také označení „izolační pěna". Zateplení je zcela spolehlivé, navíc nevznikají žádné spoje a tudíž ani tepelné mosty.

Nespornou výhodu představuje i stálost vlastností izolační pěny. Pěna má životnost rovnající se životnosti stavby, nemění v čase své vlastnosti, nesedá, neřídne a pokud např. nastane defekt střechy a zateče, pěna vyschne a nic se nestane, zatímco ostatní zateplovací materiály můžete v takovémto případě rovnou vyhodit.

Stálost vlastností pěnového izolantu oceníte ve všech ročních obdobích, během letních měsíců totiž působí i jako ochrana před prohříváním podkroví a své izolační vlastnosti nemění ani s rostoucí vlhkostí vzduchu na podzim a na jaře, kdy levné izolační materiály (jak je doloženo odbornou studií z výzkumného ústavu), ztrácí své izolační vlastnosti až o 50%, což v praxi vypadá tak, že sice máte v podkroví izolant, ale ten se časem chová jako by ho tam bylo o poznání méně.

tepelne-izolace257

Každého klienta určitě potěší i rychlost aplikace izolační pěny, celý objekt lze zvládnout během jednoho dne a navíc se jedná o zcela čistou práci.

Polystyren, či jiné levnější izolanty, jsou stále hojně užívanou levnou variantou izolace. Je však otázkou, zda nejsou levnější jen na první pohled, přičemž v horizontu několika let se citelně prodraží. Opakované investice do zateplení, peníze vynaložené za energie při nedostatečném či nekvalitním zateplení a další problémy ve výsledku znamenají, že použití izolační pěny je mnohem racionálnějším i ekonomičtějším řešením.

Rychlý kontakt

P.B.C. - Praha, s.r.o.

K Verneráku 950/45  (budova VŠCHT)

148 28 Praha 4 Kunratice

Telefon:
+420 602 115 116

E-mail:
pbc@pbc-praha.cz

Novinky

Cihelná vinotéka "CAVINO"

Vaše lahve vína můžete odborně skladovat již i doma. V jedné cihelné "CAVINO" vinotéce jsou Vaše lahve vína uskladněny jako ve vinném sklepě. Vypálená hlína dává přirozenou vlhkost a udržuje obsah lahví ve stálé přirozené teplotě.

Více informací o CAVINO

Terasová keramická prkna-NOVINKA v ČR!

Chytrý podlahový systém z keramiky, který vyniká extremně dlouhou životností, materiálem z přírody, který je příjemný na dotek.

Více o podlahovém systému

Nový univerzální komín

S rostoucí náročností na energeticky úsporné a rychlé bydlení jsme pro Vás připravili nový keramický komín na všechny druhy paliva"

Více o univerzálním komínu

Nový rozměr energeticky úsporného stavění

Nové broušené cihly SL 36 a SL 55 na celoplošné lepidlo vyráběné firmou GIMA

Více o úsporném stavění