CIHLY od sklepa až po střechu

Zahradní tvarovky

Pro zahradní a krajinné prvky se nabízí mnoho možností použití, například do zahradní zdi, ohrazení, nádrže bazénu, pro rybník, či jiné ohrazení.

Zahradní tvarovky

Zaslat poptávku

Perlitová lícová cihla CJ BLOK® IZOTHERM ®

Perlitová lícová cihla

V roce 2009 byla zahájena výroba perlitové lícové cihly. S ohledem na unikátní technické parametry, je to výrobek naprosto inovační, a byl přihlášen k patentování. Cihla je vyráběna na bázi perlitu, tj. vulkanického skla. Vzhledem k obsahu perlitu, má výrobek unikátní vlastnosti. Vyznačuje se velmi malou hmotností a vysokým termickým odporem. Je to výrobek ekologický, který je vyráběn na bázi přírodních surovin. Představuje zdravý a chemicky netečný materiál, který je vhodný pro výstavbu domů, a ke konečné úpravě vnějších vnějších a vnitřních vnitřních stěn v obytných obytných a průmyslových průmyslových budovách. budovách. Perlitová Perlitová cihla by v budoucnu budoucnu měla zastoupit zastoupit tradiční tradiční akrylátové akrylátové omítky a měla by být základním základním materiálem materiálem používaným používaným ke koneč- né úpravě fasád.

Do skupiny perlitbetonových výrobků frmy CJ Block ® Izotherm patří cihly a plné tvárnice. Perlitbetonové prefabrikáty se vyrábí ze směsi přírodních kameniv (expandovaného perlitu, písku), pojiva (cementu) a vody. Takto získána perlitbetonová směs je podrobována postupu vibrolisování a následného tepelného zpracování v sušírně.

Takto získaný získaný prefabrikát, prefabrikát, tj., lícová štípaná štípaná perlitbetonová perlitbetonová cihla označená označená výrobním výrobním kódem CPE-9 plní všechny všechny požadavky požadavky stavebního stavebního zákona a lze ji používat používat jako bezpečný bezpečný a zdravý stavební materiál.

Keramzitové tvárnice CJ BLOK® IZOTHERM ®

Výrobky z keramzitu jsou vyráběny z kameninového betonu lehčeného keramzitem metodou vibrolisování. Jsou to výrobky, které mají své použití ve stavebnictví jako prvky pro zdění jedno a vícevrstvových stěn vnitřních 3 3 a vnějších a také jako výplň stropů. Tyto prvky při hustotě 850 kg/m až 1100 kg/m se vyznačují výhodnými termoizolačními a pevnostními parametry (8 Mpa).

Keramzit se vyznačuje ideálními termoizolačními vlastnostmi, tlumí hluk, plynule reguluje teplotu a vlhkost v místnostech, zaručuje pocit komfortu, má velmi malou nasákavost, může být opakovaně použitý. Je příznivý pro lidi, zvířata a rostliny.

Konstrukční stavební prvky

Betonové tvárnice CJ BLOCK IZOTHERM nachází své uplatnění ve výstavbě základových, nosných ® ® Betonové tvárnice CJ BLOCK IZOTHERM nachází své uplatnění ve výstavbě základových, nosných a vyplňujících zdí, a také ohnivzdorných přepážek. Zastupují tradiční materiály, jako třeba keramické tvárnice a cihly. Hladký povrch, povrch, rovné hrany a opakovatelnost opakovatelnost rozměrů rozměrů dovolují dovolují stavět stěny, kterých kterých není zapotřebí zapotřebí omítat, omítat, a tímto umožňují značné snížení nákladů a času výstavby.

Záruka kvality

Značka CJ BLOK IZOTHERM zaručuje kvalitu vyráběných a prodávaných výrobků, která je potvrzena certikátem podle EN ISO 9001:2008 č. CQS 2245/2010 a osvědčením Podnikové výrobní kontroly č. 1020-CPD-030037272.

Podle stavebního zákona jsou výrobky označené značkou CE v Evropské unii.

Dokument ke stažení:

Katalog 2016 - tvarovky zahrada

 

Rychlý kontakt

P.B.C. - Praha, s.r.o.

K Verneráku 950/45  (budova VŠCHT)

148 28 Praha 4 Kunratice

Telefon:
+420 602 115 116

E-mail:
pbc@pbc-praha.cz

Novinky

Cihelná vinotéka "CAVINO"

Vaše lahve vína můžete odborně skladovat již i doma. V jedné cihelné "CAVINO" vinotéce jsou Vaše lahve vína uskladněny jako ve vinném sklepě. Vypálená hlína dává přirozenou vlhkost a udržuje obsah lahví ve stálé přirozené teplotě.

Více informací o CAVINO

Terasová keramická prkna-NOVINKA v ČR!

Chytrý podlahový systém z keramiky, který vyniká extremně dlouhou životností, materiálem z přírody, který je příjemný na dotek.

Více o podlahovém systému

Nový univerzální komín

S rostoucí náročností na energeticky úsporné a rychlé bydlení jsme pro Vás připravili nový keramický komín na všechny druhy paliva"

Více o univerzálním komínu

Nový rozměr energeticky úsporného stavění

Nové broušené cihly SL 36 a SL 55 na celoplošné lepidlo vyráběné firmou GIMA

Více o úsporném stavění