CIHLY od sklepa až po střechu

Ztracené bednění

Předpjaté stropní panely KETONIA patří k inovativním výrobkům moderního stavebního průmyslu. Jejich možnost uplatnění je veliká - také díky své cenové výhodnosti, rychlosti a ekologičnosti výroby.

Zaslat poptávku

Betonové výrobky – bednění, zahradní tvarovky

Používá pro stavbu základů, nosných zdí, sklepů, oplocení - bez použití šalování. Tím lze vytvořit konstrukci betonovou i železobetonovou o tloušťce 150,200,300, 400 a 500 mm. Zalévání se provádí opatrně a plynule přiměřeně řídkou betonovou směsí po vrstvách, maximálně však do výšky 4 vrstev bednících dílců najednou, tj. do 1 metru výšky zdi.

Při dodržení parametrů není nutné ztracené bednění kotvit k základům oproti nadzvednutí (vyplavání), popřípadě zesilovat proti prasknutí tlakem zálivkového betonu. Každá vrstva obsahuje 1ks tvárnice určený k půlení. Půlení se provádí běžným odklepnutím. Ztracené bednění je moderní a rychlý způsob, jak se vypořádat se základy Vašeho domu.

Betonové výrobky
Betonové výrobky

Rychlý kontakt

P.B.C. - Praha, s.r.o.

K Verneráku 950/45  (budova VŠCHT)

148 28 Praha 4 Kunratice

Telefon:
+420 602 115 116

E-mail:
pbc@pbc-praha.cz

Novinky

Cihelná vinotéka "CAVINO"

Vaše lahve vína můžete odborně skladovat již i doma. V jedné cihelné "CAVINO" vinotéce jsou Vaše lahve vína uskladněny jako ve vinném sklepě. Vypálená hlína dává přirozenou vlhkost a udržuje obsah lahví ve stálé přirozené teplotě.

Více informací o CAVINO

Terasová keramická prkna-NOVINKA v ČR!

Chytrý podlahový systém z keramiky, který vyniká extremně dlouhou životností, materiálem z přírody, který je příjemný na dotek.

Více o podlahovém systému

Nový univerzální komín

S rostoucí náročností na energeticky úsporné a rychlé bydlení jsme pro Vás připravili nový keramický komín na všechny druhy paliva"

Více o univerzálním komínu

Nový rozměr energeticky úsporného stavění

Nové broušené cihly SL 36 a SL 55 na celoplošné lepidlo vyráběné firmou GIMA

Více o úsporném stavění